Güvenlik Hizmetleri

Okullarımızda öğrencilerimizin güvenliği ön planda olup, binalarımız buna uygun tasarlanmıştır. Okulumuzda öğrenci bulunan saatlerde görev yapan güvenlik personelleri ve kamera takip sistemi ile güvenlik sağlanmaktadır. Ziyaretçilerin bilgileri özel olarak kayıt altına alınır. Öğrenci çıkışları sıkı bir şekilde kontrol edilir. İzin kağıdı olmayan öğrencilerin kampüslerden ayrılmasına müsaade edilmez.

 

Okullarımızda acil durumlarda sivil savunma hizmetlerinin yürütülmesi için her türlü önlem alınmaktadır. Düzenli olarak öğrenci ve öğretmenlerle acil durum senaryolarına karşı binaların boşaltılması ve yangın söndürme tatbikatları yapılır.

 

Tüm okul binalarımızda yangın uyarı sistemleri ve söndürme aletleri bulunmaktadır. Bunların kontrolleri düzenli olarak yapmaktadır.

 

Dersliklerimiz, toplu kullanım alanlarımız ve tüm eğitim materyallerimiz çocuklarımızın güvenliği düşünülerek tasarlanmıştır.

 

 Atael Eğitimcileri Diyor ki... EY BÜYÜK ATATÜRK; Atael Öğretmenleri olarak söz veriyoruz ki, Yeni nesilleri, Cumhuriyetin fedakar öğretmenleri ve eğitimcileri olarak, bizler yetiştireceğiz ve yeni nesil bizlerin eseri olacaktır. //