Erken Kayıt Avantajları

ERKEN KAYIT DÖNEMİ ve ERKEN KAYIT AVANTAJLARI

 

Ankara Batıkent'te bulunan özel okullar arasında yer alan Atael Koleji 2022 - 2023 erken kayıt dönemi 7 Şubat 2022 tarihinde başlamıştır. Erken Kayıt avantajlarından faydalanmak için sizleri okulumuza davet ediyoruz.

 Erken Kayıt avantajları ile okulumuza kayıt yaptırmak isteyen velilerimiz yeni kayıt dönemi için Atael Anaokulu, İlkokulu, Ortaokulu, Fen ve Anadolu Lisesimize kayıtlarını gerçekleştirebilirler. Bursluluk sınavı sürecini de kapsayan erken kayıt avantajları velilerimiz için çeşitli ödeme kolaylıkları ve öğrencileri yakından tanıma fırsatı sağlamaktadır. 

7 Şubat 2022 tarihinde başlayan Erken Kayıt Avantajları 31 Mayıs 2022’ye kadar devam etmektedir. 

Daha fazla bilgi almak için formu doldurun sizi arayalım.

Fiyat Listemiz için tıklayınız.

 

Erken Kayıt Dönemi Avantajları Nelerdir?

 

  • Erken kayıt dönemi avantajları ile ailelerimiz Atael Kolej'li olmanın indirimli fırsatlarından yararlanmaktadır. 
  • Erken kayıt fırsatları ile erken kayıt ücretleri üzerinden yapılan taksitlendirmeler gibi veliye avantajlı ödeme planları sunulmaktadır.
  • Atael Koleji'nde sınırlı sayıda öğrenci alımı yapıldığı için kontenjanlarımız hızla tükenmektedir. Erken kayıt ile herhangi bir kontenjan sorunu ile karşılaşılmadan Atael Koleji öğrencisi olma ayrıcalığı yaşanmaktadır. 
  • Erken Kayıt Döneminde öğrencilerin tanınması ve takip edilmesi adına erken kayıt dönemi büyük önem taşımaktadır. Bu şekilde öğrencinin gelişimi daha iyi bir şekilde izlenerek, karşılaşılabilecek sıkıntılar ortadan kaldırılmaktadır.
  • Erken kayıt avantajları, okul öncesi, Anaokulu (3 yaş, 4 yaş, 5 yaş ve 6 yaş) İlkokul, Ortaokul, Fen ve Anadolu Lisesi tüm sınıflar için geçerli bir fırsattır.
  • Birinci sınıf kayıtlarımız erken kayıt döneminin başlarında dolmaktadır. Birinci sınıfa öğrenci kayıtlarımız çeşitli ilkokula hazırbulunuşluk testleri ile gerçekleşmektedir. 
  • Erken kayıt ile okulumuzu daha detaylı inceleyebilir, akademik ve branş dersleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve öğretmenlerimiz ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. 
  • Ara sınıflara yapılacak olan kayıtlarda bölüm yöneticilerimiz tarafından verilecek detaylı bilgiler ile okulumuz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
  • Bursluluk sınavlarını takip ederek okulumuz tarafından verilen burslarda başarı elde etmeniz durumunda erken kayıt avantajlarının yanı sıra çeşitli oranlarda burs kazanabilirsiniz.  
  • Sınırlı sayıda öğrenci alınan Fen ve Anadolu Lisemiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Atael Koleji okullar, çocukluk ve yetişkinlik arasında bir köprüdür. Hayata atılım noktası burasıdır. Büyümeye, keşfetmeye yeni uzun soluklu arkadaşlıklar kurmaya iyi bir fırsattır. Hedefimiz öğrencilerimizin geleceğin dünyasına duyarlı, özgüvenli, başarılı ve güçlü bireyler olmak için becerilerini geliştirmeyi sağlamaktır. Sizleri de erken kayıt avantajlarıyla bizlerle birlikte aynı hedefe doğru yol almak için okulumuza bekliyoruz.

 Atael Eğitimcileri Diyor ki... EY BÜYÜK ATATÜRK; Atael Öğretmenleri olarak söz veriyoruz ki, Yeni nesilleri, Cumhuriyetin fedakar öğretmenleri ve eğitimcileri olarak, bizler yetiştireceğiz ve yeni nesil bizlerin eseri olacaktır. //